O Nas

Sprawdź Nasze Usługi


Dlaczego KDB - Lean ?

Sprawne zarządzanie którymkolwiek z obszarów biznesowych wymaga dogłębnej analizy różnych aspektów działalności firmy. Rozległa wiedza oraz interdyscyplinarne doświadczenie jakim dysponujemy, stawiają nas w gronie najskuteczniejszych firm doradczych w Polsce. W KDB pasjonujemy się konsultingiem i dlatego jesteśmy w stanie dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Stawianie Partnera Biznesowego na pierwszym miejscu jest prostą filozofią, ale ta filozofia pozwala nam płynnie przechodzić przez wszystkie etapy współpracy i jest podstawą naszych działań.

Nasi Ludzie

Nad sprawnym przebiegem analizy oraz prowadzonych działań projektowych czuwa jeden z Naszych Partnerów Zarządzajacych. To wspólnie z Nim zaprojektujecie Państwo harmonogram działań i wyznaczycie cele usprawnień dla redukcji powstajacych w organizacji strat.
W trakcie realizacji projektów restrukturyzacyjnych stawiamy na wysoko wykwalifikowanych i interdyscyplinarnie wykształconych inżynierów. To Oni zaprojektują
i wdrożą dla Państwa najlepsze rozwiązania.
Dzięki Nim jesteśmy w stanie świadczyć Państwu wysokiej jakośći usługi.
Obszar szkoleń pozostawiliśmy w rękach doskonałych trenerów, którzy nie tylko poprowadzą dla Państwa wybrane warsztaty
i szkolenia ale sprawią, że atmosfera projektowa będzie wyczuwalna w powietrzu. O Naszych szkoleniach uczestnicy dyskutują jeszcze długo
po opuszczeniu sali wykładowej.
Doświadczeni Specjaliści, których na codzień spotkasz na wydziale produkcji. Odpowiedzialni są za gromadzenie informacji o zachodzących w Przedsiębiorstwie procesach. Koordynują również postępy realizowanych prac w poszczególnych obszarach Przedsiębiorstwa.

Nasze Doświadczenie

Branża FMCG
95% Complete (success)
Przemysł Ciężki
85% Complete (success)
Automotive
85% Complete (success)
Sektor usług
(0% Complete (success)